Jem drugie śniadanie

Strona startowa Ambasadorzy

Andrzej Krzywy

"Codziennie jem drugie śniadanie i nie ukrywam, że jest to dla mnie najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Daję przykład moim dzieciom bo chciałbym, żeby były zdrowe, mądre i piękne. A to daje właśnie jedzenie drugiego śniadania" - mówi Andrzej Krzywy.


Krzywy Ambasadorzy


Nie można wyobrazić sobie De Mono bez niego. Andrzej Krzywy jest współzałożycielem, liderem i wokalistą zespołu. Odpowiada za niezliczoną liczbę przebojów, które do dziś śpiewa niemal cała Polska.

Andrzej Krzywy wspiera kampanię JEM DRUGIE ŚNIADANIE. Nie zastanawiał się nad udziałem w akcji dlatego, że zdaje sobie sprawę, jak ważne jest pamiętanie o tym posiłku w ciągu dnia. Wokalista przyznaje, że nie wyobraża sobie swojego dnia bez drugiego śniadania. 

Codziennie jem drugie śniadanie i nie ukrywam, że jest to dla mnie najważniejszy posiłek w ciągu dnia. Daję przykład moim dzieciom bo chciałbym, żeby były zdrowe, mądre i piękne. A to daje właśnie jedzenie drugiego śniadania – mówi Andrzej Krzywy.

Lista jego dokonań artystycznych i społecznych jest tak długa, że trudno wszystkie wymienić. Od 28 lat jest podporą jednego z najpopularniejszych polskich zespołów – De Mono. Wystarczy przypomnieć tytuły hitów śpiewanych przez Andrzeja Krzywego: „Kochać inaczej”, „Statki na niebie”, „Kamień i aksamit”, czy „Póki na to czas”. Ten ostatni przebój został uznany za Radiowy Hit Roku 2010 podczas ceremonii rozdania Fryderyków.

>>> POZNAJCIE SPOSÓB ANDRZEJA KRZYWEGO NA PRZEPYSZNE DRUGIE ŚNIADANIE

Andrzej Krzywy brał udział w wielu projektach charytatywnych dla fundacji Polsat, TVN, Jolanty Kwaśniewskiej na rzecz chorych dzieci, co roku gra dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Napisał piosenkę-hymn dla fundacji Synapsis zajmującej się dziećmi chorymi na autyzm, którą zaśpiewał z autystyczną dziewczynką Pauliną Chodkowską.

Niespokojna natura wokalisty sprawiła, że prowadził teleturniej „Pomidor” oraz teleturniej muzyczny „Szafa gra”. Za nim tysiące koncertów w Polsce, USA, Austrii, Rosji, Litwie, Kanadzie, Włoszech, Czechach, Słowacji i Niemczech.