Jem drugie śniadanie

Powrót

Drugie śniadania na lato

Lato, upały – to nie jest sytuacja, w której myślimy o drugim śniadaniu, a niesłusznie! Warto jednak nieco zmienić menu, aby dostarczyć sobie płynów, których teraz nigdy za dużo, oraz witaminy i mikroelementy!

Konkurs "Nakręć się na drugie śniadanie" - znamy zwycięzcę!!!

To już koniec oczekiwania! Wreszcie możemy podzielić się wynikiem naszego konkursu. Szczęśliwcami zostali uczniowie Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy.

Jem Drugie Śniadanie na Maratonie Mazury

W ostatni weekend w Gałkowie już po raz VI odbył się Maraton Mazury oraz Bieg Szlakiem Krutyni.

Po co jeść (drugie) śniadanie? – radzi Katarzyna Błażejewska-Stuhr, dietetyczka I ekspert wspierający naszą kampanię

Nasze ciało potrzebuje pokarmu, aby funkcjonować. O tym, że "na głodnego" ciężko jest się skupić, myśleć i pracować nie muszę chyba przekonywać nikogo. W przypadku dzieci, które mają mniejsze rezerwy w organizmie, a ze względu na to, że rosną i mają nieustające wysokie zapotrzebowanie - konieczność regularnego jedzenia pełnowartościowych posiłków jest tym większa.

Wielki Finał lekcji JEM DRUGIE ŚNIADANIE z Aioli

W minioną sobotę, 27 maja 2017 w AïOLI Cantine Bar Café Deli Świętokrzyska odbył się Wielki Finał lekcji JEM DRUGIE ŚNIADANIE z Aioli, w którym udział wzięły dzieci z ognisk wychowawczych.

Ruszyła III edycja kampanii Jem Drugie Śniadanie. Jej inauguracja odbyła się 28 marca w warszawskiej restauracji Aioli, gdzie zaprezentowana została wystawa pt. EMOCJE. W wydarzeniu udział wzięły gwiazdy dotychczas wspierające akcję oraz nowi ambasadorzy i przyjaciele kampanii. Do grona głównych ambasadorów dołączyła Barbara Kurdej-Szatan.

W trakcie wydarzenia podsumowano ubiegłoroczne działania kampanii a także zaprezentowano plany na rok obecny. Przedstawiono też ambasadorkę główną tegorocznej edycji – Barbarę Kurdej-Szatan. Towarzyszyły jej nowe przyjaciółki kampanii – Edyta Zając-Rzeźniczak i Klaudia Halejcio, a także Jerzy Grzechnik oraz Dariusz Kordek, którzy wspierają Jem Drugie Śniadanie od ubiegłego roku. W ramach spotkania odbyła się też wystawa zatytułowana EMOCJE, będąca kontynuacją działań nawiązujących do tematyki niedożywienia. Zdjęcia, na których ambasadorzy Jem Drugie Śniadanie przedstawiają stany, jakie towarzyszą nam w momencie niedożywienia organizmu oraz przeciwstawne (gdy zdrowo się odżywiamy) można oglądać w restauracji Aioli przy pl. Konstytucji w Warszawie.