Jem drugie śniadanie

Powrót

Drugie śniadania na lato

Lato, upały – to nie jest sytuacja, w której myślimy o drugim śniadaniu, a niesłusznie! Warto jednak nieco zmienić menu, aby dostarczyć sobie płynów, których teraz nigdy za dużo, oraz witaminy i mikroelementy!

Konkurs "Nakręć się na drugie śniadanie" - znamy zwycięzcę!!!

To już koniec oczekiwania! Wreszcie możemy podzielić się wynikiem naszego konkursu. Szczęśliwcami zostali uczniowie Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy.

Jem Drugie Śniadanie na Maratonie Mazury

W ostatni weekend w Gałkowie już po raz VI odbył się Maraton Mazury oraz Bieg Szlakiem Krutyni.

Po co jeść (drugie) śniadanie? – radzi Katarzyna Błażejewska-Stuhr, dietetyczka I ekspert wspierający naszą kampanię

Nasze ciało potrzebuje pokarmu, aby funkcjonować. O tym, że "na głodnego" ciężko jest się skupić, myśleć i pracować nie muszę chyba przekonywać nikogo. W przypadku dzieci, które mają mniejsze rezerwy w organizmie, a ze względu na to, że rosną i mają nieustające wysokie zapotrzebowanie - konieczność regularnego jedzenia pełnowartościowych posiłków jest tym większa.

Wielki Finał lekcji JEM DRUGIE ŚNIADANIE z Aioli

W minioną sobotę, 27 maja 2017 w AïOLI Cantine Bar Café Deli Świętokrzyska odbył się Wielki Finał lekcji JEM DRUGIE ŚNIADANIE z Aioli, w którym udział wzięły dzieci z ognisk wychowawczych.

To już koniec oczekiwania! Wreszcie możemy podzielić się wynikiem naszego konkursu. Szczęśliwcami zostali uczniowie Szkoły Podstawowej w Dużej Cerkwicy.

Jesteśmy z Was dumni! Wasz pomysł i kreatywność doceniło jury, w składzie: Basia Kurdej-Szatan, Dorota Chotecka i Andrzej Krzywy.

Nagroda to dwugodzinny event z udziałem amabasadorów kampanii JEM DRUGIE ŚNIADANIE w ramach obchodów Ogólnopolskiego Dnia Drugiego Śniadania oraz wspólne warsztaty kulinarne.

ZOBACZCIE ZWYCIĘSKI FILM:

Chcielibyśmy podziękować wszystkim szkołom za zaangażowanie i ciekawe filmy, które stworzyli na potrzeby konkursu, a w szczególności:

  • Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bieńkowicach
  • Szkole Podstawowej nr 17 w Bielsku-Białej
  • Gimnazjum w Komornikach im. Edwarda hr. Raczyńskiego

Do Was trafią zdjęcia ambasadorów z dedykacją i autografami.